• 18.07.2024 05:45

Парафіївка INFO

Парафіївка сайт

На Чернігівщині засудили трьох чоловіків, які побили та пограбували фермера

На Чернігівщині засудили трьох чоловіків, які побили та пограбували фермера

У грудні 2019 року троє жителів Чернігівського району вчинили розбійний напад на власника фермерського господарства – йому завдали множинних ударів по тулубу та голові, а також термічний опік ноги за допомогою увімкненої праски. Також потерпілого пограбували на близько 85 тисяч гривень. Обвинувачених засудили до 10 та 11 років тюрми.

Про це повідомляє Чернігівська обласна прокуратура.

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними трьох жителів Чернігівського району у розбої, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, поєднаному з проникненням у житло, та незаконному поводженні з вогнепальною зброєю й бойовими припасами (ч. 3 ст. 187, ч. 1 ст. 263 КК України).

Прокурор в суді довів, що троє чоловіків у грудні 2019 року проникли до приватного будинку та вчинили розбійний напад на власника фермерського господарства на території Чернігівського району, спричинивши йому тілесні ушкодження у вигляді множинних ударів по тулубу та голові, а також термічний опік ноги за допомогою увімкненої праски.

Обвинувачені заволоділи майном потерпілого на суму близько 85 тисяч гривень(мисливською зброєю, патронами, документи про реєстрацію транспортних засобів та нерухомого майна, грошовими коштами).

Крім того, під час обшуку за місцем тимчасового проживання одного з нападників працівники поліції виявили та вилучили вогнепальну зброю і боєприпаси до неї.

У ході судового розгляду, який тривав з серпня 2020 року та налічував майже 130 засідань, стороною захисту активно чинився опір дослідженню доказів обвинувачення, обвинуваченими допускалися грубі порушення порядку в залі судових засідань, численні нез’явлення до суду захисників та заявлення клопотань про відвід суду та прокурора.

Проте за результатами судового розгляду усіх обвинувачених визнано винними, одному з них призначено покарання у виді 11 років позбавлення волі, іншим – 10 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного їм майна.

До набрання вироком законної сили чоловіки перебуватимуть під вартою.