• 18.07.2024 04:31

Парафіївка INFO

Парафіївка сайт

На Чернігівщині четверо прилучан незаконно викачали понад 74 тисячі літрів нафти

На Чернігівщині четверо прилучан незаконно викачали понад 74 тисячі літрів нафти на 2,5 мільйони гривень

Четверо жителів Прилук віком від 33 до 54 років «врізались» у промисловий нафтопровід поруч із місцем видобутку корисних копалин в Чернігівській області і за два місяці викачали понад 74 тисячі літрів нафти на 2,5 мільйони гривень. Фігурантам повідомили про підозру. Їм загрожує до дванадцяти років позбавлення волі.

Про це повідомляє Нацполіція України.

Четверо жителів Прилук віком від 33 до 54 років приховано «врізались» у промисловий нафтопровід поруч із місцем видобутку корисних копалин в Чернігівській області, приєднуючи крани високого тиску та інше спеціальне обладнання. За два місяці вони викачали понад 74 тисячі літрів нафти на 2,5 мільйони гривень.

“Вкрадене вивозилося в спеціальних автомобілях до автостоянки у м. Яготин, де правопорушники перекачували нафту помпою у бензовози і транспортували за підробленими документами на нафтопереробний завод в Полтавській області”, йдеться у повідомленні.

Фото: Нацполіція України

Поліцейські провели 34 обшуки на території Чернігівської, Київської та Полтавської областей, у ході яких вилучили бензовоз з понад 37 тис.літрів нафтосировини, спеціально обладнаний автомобіль для транспортування нафти, обладнання для перекачування нафтопродуктів та підроблені логістичні документи.

Фото: Нацполіція України
Фото: Нацполіція України
Фото: Нацполіція України

Слідчі Нацполіції повідомили всім фігурантам про підозру за крадіжки, вчинені за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 185 Кримінального Кодексу України). Фігурантам загрожує до дванадцяти років позбавлення волі.

Операція проводилась за сприяння ГУНП в Чернігівській області та Служби безпеки ПАТ «Укрнафта».

Процесуальне керівництво в провадженні здійснює Офіс Генерального прокурора.