• 17.06.2024 21:12

Парафіївка INFO

Парафіївка сайт

Тікав від поліції і потонув на очах у свідків: деталі загибелі жителя Власівки

Вранці 23 березня у ставку в селі Власівка Парафіївської громади потонув місцевий житель – 49-річний Анатолій Гузняєв. Чоловік тікав від поліцейських, які застали його за виловом риби сітками.

Про це пише “Гарт”.

У ставку в селі Власівка Парафіївської громади (Ічнянщина) вранці 23 березня втопився місцевий житель – 49-річний Анатолій Гузняєв. Говорять, що в той момент біля водойми були правоохоронці, та допомогти Анатолію нічим не змогли – бо він на­магався від них утекти.

Анатолій родом з Іваниці (Ічнянщина). Ще в дитинстві переїхав із матір’ю в сусідню Петрушівку. Там закінчив школу. Потім одружився. З першою дружиною мешкав у Парафіївці. Має від неї двох дорослих дочок і онука. Останніми роками жив у Власівці, куди пере­брався до місцевої жінки — Надії. Пара ростила двох її дітей, а також двох спільних: їхній син — школяр, а доч­ці близько року.

Сімейне життя не обходилося без скан­далів. На Анатолія не раз складали адмінпротоколи за не­догляд за дітьми та вчинення домашнього насильства щодо цивільної дружини. Гузняєв обзивав її, штовхав. А одного разу навіть вигнав Надію з дому разом із дітьми. Постійної роботи не мав. Займався підробітками по селу. Полюбляв рибалити. Та подейкують, що не завжди робив це чесним способом — ловив сітками. Це нібито й стало причиною трагедії.

Люди розказують, що близько 7-ї Анатолій витягнув сітки з рибою на берег. І якраз тоді біля ставка з’явилися поліцейські. Гузняєв забіг у воду і поплив на протилежний берег (він метрів за 100). Та посеред ставка пішов під воду.

Доставали тіло з води водолази Ічнянської пожеж­но-рятувальної частини ДСНС. Вони почали пошуки близько 10-ї, та знайшли лише о 14-й, коли перейшли в інше місце. Поховали Анатолія в Петрушівці, де мешкає його мати.