У суботу, 25 листопада, по всій Україні буде плюсова температура. Сонця побільшає, тільки на південному сході очікується похмура погода і дощі. Місцями опади будуть сильними. Про це свідчать дані Погода УНІАН.

На заході України буде сухо і трохи хмарність. Стовпчики термометрів вдень покажуть +1°…+4°.

Суха погода з невеликою хмарністю очікується і на півночі України. Однак тут буде найхолодніше, +1°…+2°.

На сході України очікується +2°…+4°. У Харківській області ймовірність опадів мала, буде хмарно, але з проясненнями. А в Луганській і Донецькій областях небо буде приховано за хмарами. Тут також очікуються сильні дощі

У центральній частині України переважатиме хмарна погода з проясненнями. Лише в Дніпропетровській області будуть похмуро і пройдуть дощі. На решті території буде сухо, а термометри покажуть +1°…+3°.

На жителів півдня України сьогодні чекає похмура і мокра погода. Тут повсюдно очікуються дощі, а повітря прогріється до +4°…+6°. У Криму потеплішає до +11°.

Прикмети погоди 25 листопада

Якщо в цей день йде дощі або сніг, то буде відлига до введення (4 грудня). Випав сніг – весна буде пізньою. Раніше визначали, чи затримається сніг, так: вставляли в нього соломинку, якщо вона провалювалася – сніг зійде, не провалювалася – затримається.